Tagi
RSS
piątek, 12 kwietnia 2019

Trzeba było zmienić adres bloga i przenieść wszystko w inne miejsce. Niestety nie udało się przenieść Waszych komentarzy :(

Teraz możecie mnie znaleźć na blogu: https://nietylkozwalbrzycha.blogspot.com/

12:04, klar.rek
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 kwietnia 2017

Trzeba coś napisać. Raz, że dawno mnie nie było, a dwa, że pogodę mamy wyjątkową, więc dla upamiętnienia tego faktu. Bo co prawda przysłowie mówi, że kwiecień plecień poprzeplata trochę zimy trochę lata, ale po pierwsze - gdzie to lato, a po drugie tej zimy miało być trochę a nie kilkanaście-kilkadziesiąt centymetrów śniegu na Wielkanoc... Pozostała część artykułu tutaj

piątek, 30 grudnia 2016

Koniec roku to doprawdy szaleństwo, biorąc pod uwagę częstotliwość moich wcześniejszych wpisów ;) Choć niektórzy mogą tego tak nie odbierać, zwłaszcza Ci, którzy lubią się na co dzień dzielić swoim życiem. Cóż, ja do tych osób nie należę i dwa wpisy w miesiącu traktuję jako wyczyn. Pozostała część artykułu tutaj.

piątek, 25 listopada 2016

Znowu "hurtowo" muszę potraktować miesiące, bo okazało się, że jeszcze nie podsumowałem października, a już się kończy listopad.

Pozostała część artykułu tutaj

piątek, 07 października 2016

Słowo daję: kiedy postanowiłem robić wpisy bilansujące poszczególne miesiące i moje wywiązywanie się z postanowień noworocznych, nie przypuszczałem, że to będą jedyne posty na moim blogu. No, ale niech już tak będzie. Gdyby nie to, pewnie pisałbym jeszcze rzadziej.

Pozostała część artykułu tutaj

wtorek, 28 czerwca 2016

Jeszcze 3 dni do końca czerwca, ale już postanowiłem go zbilansować, bo akurat mam wolną chwilkę. Od wielu lat czerwiec to u nas okres wzmożonej pracy, nie planowałem więc żadnych dodatkowych prac w domu, bo wiedziałem, że będą trudne do wykonania.

Pozostała część artykułu tutaj

środa, 09 marca 2016

Wczoraj:
- Tato, gdzie w tym roku jedziemy na wakacje?
- Nie wiem, skarbie. Planujemy latem remont, więc jak się nie wyrobimy to pojedziecie do babci.

Pozostała część artykułu tutaj

piątek, 06 listopada 2015

Dowiedziałem się wczoraj od kolegi, że dzisiejszej nocy ma być na niebie widoczne ciekawe zjawisko astronomiczne - w bliskiej odległości od siebie ma być widoczny Księżyc, Jowisz, Wenus i Mars.

Pozostała część artykułu tutaj

poniedziałek, 07 lipca 2014

Wakacje w pełni. W tym roku przytrafiła się ciepła wiosna i początek lata, więc "prace polowe" już za nami. Płot postawiony, część pergoli też - te, które były w najgorszym stanie. Reszta poczeka sobie spokojnie do przyszłego lata. Dzieciaki u dziadków, a my... odpoczywamy...

Pozostała część artykułu tutaj

środa, 29 maja 2013

W zeszłą niedzielę byliśmy u znajomych. Mieliśmy wpaść tylko na chwilę, oddać sprzęty remontowe, ale dzieciaki zaczęły się bawić więc zostaliśmy zaproszeni na pogaduchy i obiad.

Więcej: https://nietylkozwalbrzycha.blogspot.com/2013/05/maz-zwierze-domowe.html

 
1 , 2